Українська лабораторія IQLab

НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАЙЦІННІШЕ

Багаторівнева
система контролю
якоcті

Багаторівнева
система контролю
якоcті

Високоточна
лабораторна
діагностика

Високоточна
лабораторна
діагностика

Широкий спектр
лабораторних
досліджень

Широкий спектр
лабораторних
досліджень

Тест-системи
провідних світових
виробників

Тест-системи
провідних світових
виробників

Вибрати дослідження


Для ознайомлення з прайсом перейдіть в розділ "аналізи і ціни" або виберіть групу досліджень нижче.


Здавайте аналізи в медичних офісах Дніпра, Нікополя, Синельникове, Межовий, Покрова, Покровського, Першотравенська, Кам'янського, Верхньодніпровська, Петропавлівки, Новомосковська, Петриківки та Криничках.

Для вибору найближчої адреси перейдіть в розділ»де здати аналізи".


Скористайтеся послугою»Виїзд додому". Для виклику медичної бригади телефонуйте за номером гарячої лінії: 067 880 25 11 

Всі дослідження
Новина
25.11.2021
Відділення за адресою вул. Березинська тимчасово не працює!
Дізнатися більше
17.11.2021
Відкриття нового відділення у м. Кам'янське
Дізнатися більше
10.11.2021
Глюкоза + Глікований гемоглобін = 150 грн
Дізнатися більше
05.11.2021
Випробування ліків проти COVID-19 в Україні
Дізнатися більше

Аналізи в медичній лабораторії

Точність діагнозу залежить в першу чергу від того, наскільки якісно і правильно у вас взяли аналізи в лабораторії і як їх обробили для отримання даних. У державних клініках часто є проблеми з цим, тому що медичні установи не оснащені сучасним обладнанням і видача результатів може затягнуться до декількох тижнів. А з медоглядом краще не затягувати, тому кращим варіантом буде звернутися в медичну лабораторію IQLab.

У чому перевага послуг медичної лабораторії IQLab?

Коли ви звертаєтеся до лікаря з якоюсь проблемою або на плановий огляд, то обов'язково з самого початку він попросить дані та результати досліджень. Це стосується всіх докторів, починаючи від дієтолога, косметолога і закінчуючи імунологами або окулістами. Саме на підставі різних аналізів можна точно сказати діагноз або причину проблему. А на основі діагностики вирішують, яке лікування необхідно призначити пацієнту.

Зазвичай після того, як доктор визначає, які потрібно здати аналізи, пацієнти звертаються в державні установи. І починається величезна кількість проблем, яких можна уникнути, якщо відразу піти незалежної лабораторії IQLab. Ми пропонуємо вам безліч плюсів і переваг перед аналогічними медичними компаніями:

  • Гнучкий графік. Немає необхідності відпрошуватися з роботи або витрачати весь день на те, щоб чекати своєї черги на здачу аналізів. Все, що потрібно зробити - записатися на певний час або прийти у вільну годину. Спеціаліст прийме вас дуже швидко і без зайвої витрати часу.
  • Сучасна техніка, інноваційне обладнання - це гарантія того, що всі аналізи будуть максимально точними. І в нашій компанії є виключно якісна, нова і унікальна техніка, кращі пристрої для діагностики будь-яких видів.
  • Доступні ціни. Одна з головних причин, чому люди бояться здавати аналізи в лабораторії полягає в тому, що там може бути занадто велика вартість. Насправді це не так, тому що у професійної фірми IQLab завжди доступна і низька ціна аналізів в Дніпрі.
  • Короткий термін. Зазвичай отримання результатів від лабораторій очікуються близько тижня або більше, але в багатьох випадках навіть цього часу немає. З нами Ви отримаєте дані в найкоротший період.
  • Професіоналізм. Всі наші співробітники - це досвідчені і кваліфіковані фахівці, які мають професійну освіту. Ми завжди готові надати вам наші послуги і гарантуємо кращу якість.

Популярні аналізи в Дніпрі від компанії IQLab

Лабораторія в Дніпрі пропонує великий вибір різних типів аналізів, серед яких ви точно знайдете те, що вам потрібно. Найбільшим попитом користуються:

При необхідності, можна записатися на будь-яку здачу аналізів або більше дізнатися у нашого менеджера.

Як здати аналізи в медичній лабораторії?

Щоб здати аналізи і скористатися послугами нашої лабораторії, досить залишити заявку на сайті або зателефонувати нашому менеджеру за контактним номером телефону. Ми завжди готові надати вам більше інформації, допомогти з пошуком необхідних аналізів і надати найточніші результати для максимально надійного діагнозу.

Не можна економити або нехтувати власним здоров'ям! Отримайте точні аналізи в найкоротший термін від професійної лабораторії IQLab.