Українська лабораторія IQLab

НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАЙЦІННІШЕ

Багаторівнева
система контролю
якоcті

Багаторівнева
система контролю
якоcті

Високоточна
лабораторна
діагностика

Високоточна
лабораторна
діагностика

Широкий спектр
лабораторних
досліджень

Широкий спектр
лабораторних
досліджень

Тест-системи
провідних світових
виробників

Тест-системи
провідних світових
виробників

Вибрати дослідження


Для ознайомлення з прайсом перейдіть в розділ "аналізи і ціни" або виберіть групу досліджень нижче.


Здавайте аналізи в медичних офісах Дніпра, Нікополя, Синельникове, Межовий, Покрова, Покровського, Першотравенська, Кам'янського, Верхньодніпровська, Петропавлівки, Новомосковська, Петриківки та Криничках.

Для вибору найближчої адреси перейдіть в розділ»де здати аналізи".


Скористайтеся послугою»Виїзд додому". Для виклику медичної бригади телефонуйте за номером гарячої лінії: 067 880 25 11 

Всі дослідження
Новина
11.10.2021
IQLab - неймовірно гнучка лабораторія. Ми завжди стаємо на сторону клієнта та намагаємось вирішувати складні ситуації у...
Дізнатися більше
11.10.2021
Графік роботи на 14,15 жовтня
Дізнатися більше
06.10.2021
Дізнатися більше
04.10.2021
Виграй РОБОТА-ПИЛОСОСА Ми вже розіграли 2 електросамокати, тож вже довели, що наші розіграші чесні. Зараз ми розігруємо...
Дізнатися більше

Аналізи в медичній лабораторії

Точність діагнозу залежить в першу чергу від того, наскільки якісно і правильно у вас взяли аналізи в лабораторії і як їх обробили для отримання даних. У державних клініках часто є проблеми з цим, тому що медичні установи не оснащені сучасним обладнанням і видача результатів може затягнуться до декількох тижнів. А з медоглядом краще не затягувати, тому кращим варіантом буде звернутися в медичну лабораторію IQLab.

У чому перевага послуг медичної лабораторії IQLab?

Коли ви звертаєтеся до лікаря з якоюсь проблемою або на плановий огляд, то обов'язково з самого початку він попросить дані та результати досліджень. Це стосується всіх докторів, починаючи від дієтолога, косметолога і закінчуючи імунологами або окулістами. Саме на підставі різних аналізів можна точно сказати діагноз або причину проблему. А на основі діагностики вирішують, яке лікування необхідно призначити пацієнту.

Зазвичай після того, як доктор визначає, які потрібно здати аналізи, пацієнти звертаються в державні установи. І починається величезна кількість проблем, яких можна уникнути, якщо відразу піти незалежної лабораторії IQLab. Ми пропонуємо вам безліч плюсів і переваг перед аналогічними медичними компаніями:

  • Гнучкий графік. Немає необхідності відпрошуватися з роботи або витрачати весь день на те, щоб чекати своєї черги на здачу аналізів. Все, що потрібно зробити - записатися на певний час або прийти у вільну годину. Спеціаліст прийме вас дуже швидко і без зайвої витрати часу.
  • Сучасна техніка, інноваційне обладнання - це гарантія того, що всі аналізи будуть максимально точними. І в нашій компанії є виключно якісна, нова і унікальна техніка, кращі пристрої для діагностики будь-яких видів.
  • Доступні ціни. Одна з головних причин, чому люди бояться здавати аналізи в лабораторії полягає в тому, що там може бути занадто велика вартість. Насправді це не так, тому що у професійної фірми IQLab завжди доступна і низька ціна аналізів в Дніпрі.
  • Короткий термін. Зазвичай отримання результатів від лабораторій очікуються близько тижня або більше, але в багатьох випадках навіть цього часу немає. З нами Ви отримаєте дані в найкоротший період.
  • Професіоналізм. Всі наші співробітники - це досвідчені і кваліфіковані фахівці, які мають професійну освіту. Ми завжди готові надати вам наші послуги і гарантуємо кращу якість.

Популярні аналізи в Дніпрі від компанії IQLab

Лабораторія в Дніпрі пропонує великий вибір різних типів аналізів, серед яких ви точно знайдете те, що вам потрібно. Найбільшим попитом користуються:

При необхідності, можна записатися на будь-яку здачу аналізів або більше дізнатися у нашого менеджера.

Як здати аналізи в медичній лабораторії?

Щоб здати аналізи і скористатися послугами нашої лабораторії, досить залишити заявку на сайті або зателефонувати нашому менеджеру за контактним номером телефону. Ми завжди готові надати вам більше інформації, допомогти з пошуком необхідних аналізів і надати найточніші результати для максимально надійного діагнозу.

Не можна економити або нехтувати власним здоров'ям! Отримайте точні аналізи в найкоротший термін від професійної лабораторії IQLab.