Аналіз сечі

Всі аналізи
Аналіз сечі
ID
Назва дослідження
Термін (днів)
Ціна (грн)

< h2 dir="ltr">аналіз сечі & nbsp;загальний і клінічний < / h2> < p dir="ltr">Один з найпоширеніших аналізів - це загальний або клінічний аналіз сечі. Це часте лабораторне дослідження, яке виконується для діагностики безлічі хвороб і проблем в організмі. Він включає в себе більш, ніж 20 показників, які допоможуть доктору визначити причину захворювання або загальний стан людини.

 

для проведення загального аналізу сечі необхідно звертатися тільки до професіоналів. Наша медична лабораторія IQLab завжди готова надати вам послуги за доступною вартістю і в найкоротші терміни.

< h2 dir="ltr">аналіз сечі в лабораторії IQLab-види та особливості< / h2>

різноманітні дослідження організму іаналізи < /a> розповідають про патологічні процеси, які проходять в тілі людини. Сама по собі сеча - це природний продукт життєдіяльності людини, який складається з водного розчину іонів, а також солей та інших органічних сполук. Якщо є запалення, то це можна побачити в результаті аналізів.

якщо у доктора є підозра на те, що в тілі є проблеми, то для максимально точного діагнозу і призначення лікування, в першу чергу необхідно здати саме аналіз сечі.

< p dir="ltr">Медична лабораторія проводить кілька типів аналізів сечі:< / p>

є й інші види аналізів, більш точних і конкретних, які призначаються в окремих випадках.

аналіз сечі норма-на що дивитися і що можна визначити?

ще до того, як ви підете до лікаря, можна розібратися з результатами загального аналізу сечі. Але пам'ятайте, що не можна займатися самодіагностикою і призначати собі якісь препарати. Також при зміні раціону або прийомі препаратів, обов'язково повідомте про це лікаря.

в цілому, аналіз сечі в лабораторії розшифровується за кількома критеріями. Є спеціальні таблиці аналізу норми сечі. В першу чергу дослідження стосуються органолептичних властивостей-обсягу, кольору, запаху, пінистості, прозорості. Будь-який з цих показників може бути наслідком різних запальних процесів або захворювань, які визначить фахівець.

< p dir="ltr">другим важливим фактором є фізико-хімічні показники, тобто щільності і кислотності. Щільність сечі у дорослої людини повинна бути в нормі близько 1.010–1.022 г/л.Якщо в тілі є запалення або хвороби, то щільність підвищується, тому що в сечу потрапляють лейкоцити, еритроцити, бактерії та інші речовини. Кислотність в нормі близько 4– 7 pH.

 

у тому, що стосується біохімічних і мікроскопічних досліджень, то все набагато складніше, тому що там є безліч факторів і показників. & ldquo;норми & rdquo; по суті для кожного не існує і вони повинні розглядатися в комплексі з іншими показниками, тому краще довіритися професіоналам в розшифровці аналізу сечі.

< h2 dir="ltr">здати аналіз сечі в лабораторії< / h2> < p dir="ltr">Медична лабораторія IQLab в Дніпрі-це штат досвідчених і кваліфікованих фахівців, сучасне обладнання для максимально точного аналізу і найдоступніші ціни на різні дослідження. Щоб точніше дізнатися про кожне дослідження, записатися на прийом або уточнити особливості процесу, вам достатньо зв'язатися з нашим менеджером.