ПЦР Тест на Коронавірус

Всі аналізи
COVID-19
ID
Назва дослідження
Термін (днів)
Ціна (грн)

Тестування на коронавірус

Ковід - 19-це інфекційне захворювання, що супроводжуються респіраторними симптомами і загальною інтоксикацією. У частини людей даний процес проходить безсимптомно (1%), в той час як у деяких призводить до важких ускладнень.

Передача збудника проходить три етапи-виділення в навколишнє середовище, перебування в ній (в повітрі або на поверхнях), впровадження в організм.

Виходячи з цього основними способами передачі вірусу є:

 • повітряно-крапельний - при розмові, кашлі або чханні;
 • повітряно-пиловий - з частинками пилу в повітрі;
 • контактно-побутовий - через рукостискання або предмети.

У повітрі вірус зберігає життєздатність нетривалий час-до 3-х годин. На поверхнях він зберігає активність 4-6 днів.

Після проходження інкубаційного періоду (від 2 до 14 днів) з'являються симптоми хвороби:

 • загальна стомлюваність;
 • підвищення температури;
 • сухий кашель;
 • утруднення дихання;
 • втрата здатності відчувати смаки і запахи.

Види досліджень на Covid-19

У разі появи вищеописаних симптомів, якщо ви були поруч із хворою людиною, плануєте поїздку за кордон або вам необхідно зняти самоізоляцію «Дій вдома», необхідно зробити перевірку на covid.

Основними методами лабораторної діагностики є ПЛР тест і ІФА на визначення антитіл IgM і IgG, також експрес тест на антиген і определенние штамів Alpha-Omicron . У нашій лабораторії ви можете здати всі види аналізу. Як беруть матеріал для дослідження в кожному з випадків і яка точність отриманих результатів?

ПЛР

ПЛР тест на коронавірус - що це? Для тестування береться мазок з носоглотки і ротоглотки. Аналіз дозволяє визначити наявність генетичного матеріалу патогена на ранній стадії захворювання або при безсимптомному перебігу. Скільки робиться ПЛР тест? 1 день. Негативний результат говорить про відсутність патогена в організмі.

Для відвідування громадських місць можна виконати експрес ПЛР тест Дніпро. Це мазок з носоглотки, що дозволяє виявити білок збудника в матеріалі. Аналіз також ефективний при наявності респіраторних симптомів. Термін дії отриманих даних - 72 години.

Хибнопозитивний результат не можна виключати на 100%, але це велика рідкість. Не нехтуйте правилами самоізоляції.

ІФА

Аналіз на наявність імуноглобулінів класу M і G до специфічної ділянки шиповидного білка коронавірусу. Для дослідження береться венозна кров.

Позитивний результат:

 1. IgG-людина перехворіла. G антитіла також визначаються після вакцинації.
 2. IgM-Активний перебіг хвороби, гостра фаза.

Порядок здачі аналізу

Перед відвідуванням медичного центру підготуйте документ, що засвідчує особу. Це може бути паспорт або посвідчення водія. Якщо здача аналізу відбувається в рамках підготовки до виїзду за кордон, візьміть закордонний паспорт. Направлення від лікаря мати не обов'язково. Щоб процедура пройшла максимально безпечно як для вас, так і оточуючих, дотримуйтесь правил безпеки:

 1. Не забудьте надіти захисну маску.
 2. Дотримуйтесь дистанцію 1,5 метра між вами та іншими Відвідувачами центру.

Якщо необхідно видати результат англійською мовою, повідомте про це перед здачею аналізу. Результати ПЛР тесту і ІФА ви можете отримати особисто, на електронну пошту або через зручний для вас месенджер.

Звідки беруть матеріал для аналізу дитині? Процедура проходить також, як і у дорослих. Тестування виконується дітям старше 1 року.

Вартість тестування на Covid-19

Ціна аналізу залежить від його типу. Ви можете ознайомитися з прайсом на нашому сайті і вибрати необхідний тип дослідження. Для розшифровки ПЛР тесту скористайтеся референсними значеннями, наведеними в бланку аналізу.