Аналіз калу

Всі аналізи
Аналіз калу
ID
Назва дослідження
Термін (днів)
Ціна (грн)

є безліч аналізів, на підставі яких можна поставити точний діагноз. І одним з найважливіших досліджень є аналіз калу. Кал-це продукт життєдіяльності людини, при якому їжі проходить по травному тракту. Будь-який процес в організмі, який переробляє, вбирає і усуває речовини, відбивається в лабораторному матеріалі. Якщо провести ретельні дослідження, то можна побачити проблеми з обміном речовин, патології з виробками ферментів, порушення в роботі внутрішніх органів або інші запальні процеси.

< h2 dir="ltr">аналіз калу в IQLab-види досліджень і результати< / h2>

є кілька видів аналізів калу вмедичної лабораторії < /a>, які і допомагають визначити патологічні процеси в організмі. Кожен з них має свої особливості збору калу і його перевірки. Найпоширеніші:< / p>

  1. < li role="presentation">копрограма або загальний аналіз перевіряє фізичні, хімічні властивості та мікроскопічні характеристики. Визначає загальні захворювання травних шляхів і органів шлунково-кишкового тракту. 

Як правильно здати аналіз калу?

якщо ви не знаєте, як здати аналіз калу, то потрібно уважно ознайомиться з загальними правилами. Якщо їх дотримуватися, то можете бути впевнені, що результати досліджень будуть максимально точними.

< p dir= " ltr " >в першу чергу, потрібно відмовитися від прийому будь-яких препаратів, які впливають на обмін речовин і травлення, ректальних засобів і антибіотиків як мінімум за 3 дні до здачі аналізів. Не можна приймати залізо, вісмут, барій, вазелінове або касторове масло. Крім того, за 10 днів не можна виконувати рентгенологічне дослідження з контрастом, колоноскопію, гастроскопію.

 

у тому, що стосується їжі, то за дві доби потрібно відмовитися від помідорів або соку з них, буряка та інших речовин, які мають дуже сильні фарбувальні елементи. Уникайте жирної, копченої, гострої або твердої їжі, краще перейти на овочі і фрукти, каші, кисломолочні продукти. 

< p dir="ltr">важливо не готуватися самостійно, не промивати кишечник і не приймати проносних препаратів, а слідувати вказівкам лікаря. Для більш докладних рекомендацій, вам достатньо зателефонувати нашому менеджеру.

 

дослідження калу від медичної лабораторії IQLab< / h2>

щоб отримати максимально точні результати досліджень, необхідно пройти правильний збір аналізу, звертатися в професійну клініку IQLab. Ми швидко і надійно виконаємо повну перевірку, аналіз матеріалу, щоб ваш лікуючий лікар зміг встановити діагноз і призначити правильне лікування.

< p dir="ltr">загальний аналіз калу - це популярна послуга від нашої компанії. Вона виконується досвідченими фахівцями на найбільш інноваційних пристроях. Ми пропонуємо послугу за доступною вартістю в Дніпрі, а також гарантуємо точні результати досліджень.